Історія успіху

“У вересні 2019 роки я прийшла в Текман на посаду Digital Manager. З березня 2021 року займаю посаду  Керівника напрямку E-commerce.

За 2 роки в компанії я виросла як фахівець у сфері Online Marketing, також була керівником 2-х нових для компанії проектів. Завдяки цим завданням поліпшила свої аналітичні здібності, професійну компетентність, відповідальність, результативність, якість комунікації і гнучкість в роботі.

Текман – це робота з фахівцями над цікавими проектами. Кращий департамент маркетингу і бажання, досягати всіх цілей.”

Оксана
Керівник відділу E-commerce

“Я почав працювати в компанії з 2016 року майстром по ремонту електроінструменту. Зараз я займаю посаду Технічного керівника сервісу ЕІ і СТ.

У компанії я придбав такі навички як стратегічне мислення, управління змінами, вміння вибудовувати відносини і створювати команду.

Щоб досягти кар’єрного успіху в Текман, потрібно володіти такими якостями, як компетентність, ініціативність, відповідальність і адаптивність.

Для мене Текман – це перш за все команда справжніх фахівців, відданих своїй справі. Я пишаюся тим, що працюю тут, тому що ключові цінності компанії, її напрямок руху, та картина майбутнього, яку вона малює, дуже близькі до того, що відчуваю я сам.”

Олександр
Технічний керівник сервісу 

“Мій шлях в компанії почався в квітні 2010-го року з посади« мерчендайзер ». На сьогоднішній день, займаю посаду Супервайзер відділу мережевих продажів.

За тривалий період роботи в компанії, а це більше 10-ти років, мною було придбано широкий спектр, як особистісних, так і професійних навичок: аналітичне мислення, комунікабельність, організованість та організаторські здібності, орієнтація на результат.

Чому мене навчив Текман? Цілеспрямованості та наполегливості. Навіть коли ти все робиш правильно, так би мовити, «все виконано по мануали», може спіткати невдача … Але наполегливість і цілеспрямованість, допомагають переживати невдачі, і рухатися далі до своїх цілей.”

Олексій
Супервайзер

“Я прийшов в компанію в січні 2018 року на посаду менеджера з продажу навантажувальної техніки. Сьогодні займаю посаду Начальника відділу продажів Верстати.

Новий і найбільш важливий для мене, навик, набутий в компанії, це прогнозування та планування на тривалий період, так би мовити, заглянути в майбутнє). Спрогнозувати результат, максимально враховуючи всі фактори.

Для досягнення яскравих перемог і успіхів в Текман, перш за все, необхідне бажання. Бажання бачити, розвиватися і залучати людей поруч в життя і бізнес процеси компанії, вміти працювати в команді, і, звичайно ж, бути компетентним у своїй сфері.”

Олександр
Начальник відділу продажів верстатів

“У липні 2016 року я прийшла в компанію на посаду Менеджера з підбору персоналу (рекрутера). Мене зацікавила можливість займатися не тільки рекрутингом, але й брати участь в інших HR – проектах.

Що необхідно для досягнення кар’єрних висот? Щиро любити те, чим займаєшся. Вірити в результат і команду, яка поруч. Бути націленим на результат, а не процес. Бути гнучким і сприймати зміни як зону для зростання.

Текман для мене це – Люди, з якими ти йдеш до результату з натхненням і енергією, атмосфера шанобливого, дружнього і продуктивної взаємодії.”

Олена
Керівник відділу розвитку

“Я прийшов в компанію в січні 2018 року на посаду менеджера з продажу навантажувальної техніки. Сьогодні займаю посаду Начальника відділу продажів Верстати. Для досягнення яскравих перемог і успіхів в Текман, перш за все, необхідне бажання. Бажання бачити, розвиватися і залучати людей поруч в життя і бізнес процеси компанії, вміти працювати в команді, і, звичайно ж, бути компетентним у своїй сфері.”
Олександр
Начальник відділу продажів верстатів
“У вересні 2019 роки я прийшла в Текман на посаду Digital Manager. З березня 2021 року займаю посаду  Керівника напрямку E-commerce. За 2 роки в компанії я виросла як фахівець у сфері Online Marketing, також була керівником 2-х нових для компанії проектів. Завдяки цим завданням поліпшила свої аналітичні здібності, професійну компетентність, відповідальність, результативність, якість комунікації і гнучкість в роботі.”
Оксана
Керівник відділу E-commerce
“У липні 2016 року я прийшла в компанію на посаду Менеджера з підбору персоналу (рекрутера). Мене зацікавила можливість займатися не тільки рекрутингом, але й брати участь в інших HR – проектах. Що необхідно для досягнення кар’єрних висот? Щиро любити те, чим займаєшся. Вірити в результат і команду, яка поруч. Бути націленим на результат, а не процес. Бути гнучким і сприймати зміни як зону для зростання.”
Олена
Керівник відділу розвитку
“Мій шлях в компанії почався в квітні 2010-го року з посади «мерчендайзер». На сьогоднішній день, займаю посаду Супервайзер відділу мережевих продажів. За тривалий період роботи в компанії, а це більше 10-ти років, мною було придбано широкий спектр, як особистісних, так і професійних навичок: аналітичне мислення, комунікабельність, організованість та організаторські здібності, орієнтація на результат.”
Олексій
Супервайзер